Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrychlit poslech rozhlasu?

Hezký den, potřebuji nastavit rychlost přehrávání při on-line poslechu Českého rozhlasu na jiné rychlosti, než které umožňují. Mají to pevně nastaveno, skokově na ... 1x, 1,25x, 1,5x, 1,75x, 2x. To je nepohodlné a omezující. Dost často mi nevyhovují přednastavené rychlosti, kvůli pomalosti nebo vyšší rychlosti. Potřebuji to nastavit na 1,4x, 1,6x, 1,9x, někdy i na více než 2x rychlost. Český rozhlas není ochotný ani schopný to změnit, ale poplatek rádi vybírají. Pěkně se mnou vyběhli. Vyzkoušela jsem několik pluginů. Ty mi ale fungují jen na YouTube videa. prosím vás o doporučení fungujícího doplňku pro prohlížeč, kterým rychlost přehrávání změním po 0,1x kroku. Nejlépe doplněk pro Firefox, případně Chrome (není to podmínkou). Děkuji. Katka

TEST:
https://www.mujrozhlas.cz/radioporadna/ing-dana-francova-reditelka-odboru-rozhlasovych-poplatku-poplatky-vy

V skratke, v prehliadači (u mňa Edge) si otvoríš vývojárske nástroje (F12).
V sources vyhľadáš súbor app.js, v ňom pohľadaj text "čeština" a kúsok nad ním nájdeš tie definované rýchlosti.
Treba potom nastaviť možnosť prepísať zdrojové súbory (Overrides -> Enable local overrides), prepíšeš si tam potom tie rýchlosti na svoje a uložíš. A tým pádom sa bude používať tvoje app.js s tvojimi hodnotami namiesto originálneho.

[96974-postup-png]

Mne pomohol tento návod chrome-dev-tools-modify-javascript-and-reload

Tie klávesové skratky by sa dali tiež doprogramovať. možno to niekto doplní :)