Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nhl 23 ps5 ping dosť skáče

Caute :) Mám taký problém, že pri hraní NHL 23 na PS5 mám ping približne 14, ale potom sa náhle zvýši na 100 až 1000 a následne sa vráti späť. Keď dám test odozvy cez https://www.rychlost.sk/ping-test/, tak mám ping približne 14 až 18, ale keď test zopakujem niekoľkokrát, tak sa stane, že ping v určitom mieste skočí aj na 200... Lagovanie nepozorujem u iných hier :) Avšak na NHL 23 je to najviac viditeľné. Kontaktoval som aj poskytovateľa internetu a ten mi povedal, že to pozeral a u nich vyzerá všetko v poriadku :) Som napojený na ich anténu, ktorá je prakticky hneď pri mne. Dnes som mu ešte poslal údaje o pingu, ktoré som nameral
všetko mám prepojené na lan kabel : ) a skúšal som aj hry na pc battlefield , call of duty a žiadne lagovanie
wifi router mám https://www.mironetcz.sk/tplink-tlwr940n-mimo-router-n450-24ghz-450mbps-wan-4x-lan+dp112895/?gclid=CjwKCAjw8-OhBhB5EiwADyoY1UD9yP37Cws6m0aRGu_wSgmlj6g7J4OzBeL_xegaZBPHZqheN-mbuxoCKsYQAvD_BwE
vedeli by ste mi poradiť v čom môže byť problém ? dakujem

natáhni si od už historického routeru kabel, ať máš jistotu, že problém není u tebe v konfliktu domácí wifi s jinými krámy (rušení od sousedů, konflikty s mobily), ani že to nedělá kolísající nefunkčnost wifi v routeru (stáří napájecího adaptéru).

"Som napojený na ich anténu..." - to znamená, že i ven ke svému poskytovateli jsi připojený přes jejich wifi a máš u domu další přijímač?

hraním stupidních dětských her se nezabývám. ale odhaduju, že server hry nhl23 je jinde, než servery jiných her. proto se připojení chová jinak.
řešení to moc nemá, snad se poptat známých na odezvy v různých hrách a zároveň jakého mají poskytovatele internetu.
předpokládám, že nepoužíváš žádnou vpn.
někdy se stává, že si děti koupí / ukradnou full verzi antiviru, který se jim pak montuje do síťového připojení. čím "vybavenější" edice, tím horší.

jedna technická: když sedíš u pc, proč to fotíš mobilem a nesejmeš obrázky přes alt+printscreen?? (novodobí frikulíni mohou přes "výstřižky")

No ja som priamo z antény napojený cez lan kábel na psko : ) a stále to laguje no
Ale všimol som si , že ráno to ide dobre a problém nastáva tak od 10 00 hod cca
A ten Ping som fotil poskytovateľovi na rýchlo a je to z ps5
A áno mám na streche anténu a oni majú aj nejakú svoju : ) je to len 1km ďalej

Ale všimol som si , že ráno to ide dobre a problém nastáva tak od 10 00 hod cca

to je myslím podstata problému. podle mě poskytovatel nemá dostatečnou kapacitu pro své zákazníky.
dále s tím může souviset připojení malého poskytovatele na páteř netu (peering) za horších podmínek.

s tím ty sám nic neuděláš, kromě vykváknutí se na hraní tupých her.

protože server té tupé hry leží jinde, teddy připojení k němu vede jinou trasou a chová se jinak?
v době když máš výpadky zkus příkaz tracert na server té hry:

tracert server

přesný název (nebo ip) je nejspíš vidět v prohlížeči nebo odkud se ta věc spouští.
výpis porovnat s testem pro jiný server od hry, která nelaguje.