Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aplikacia pre nastavenie zvuku v tv

Ahoj, kúpil som tv TCL 55C735. Problém je, že z tej tv ide nepočúvatelný zvuk. Uplná hrôza. Mám ale pocit, že je to skôr softwarová záležitosť. Je to google tv, moja otázka znie, či je možné ten zvuk upraviť pomocou nejakej aplikácie? Ďakujem za rady

Nezmenilo. Vrátiť, alebo vymeniť za iný kus? :-D Ide o to, že mám dilemu, ten tv stál 500 eur a má 5 ročnú záruku, 144hz panel a google tv. Nič podobné nekúpim za tú cenu dnes, niečo podobné +150. Takže pozriem soundbar ešte a uvidíme.