Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk přez HDMI

Dobrý, koupil jsem si novou grafiku (ATI radeon XV HD3850) s HDMI výstupem a nevím si rady se zvukem,obraz jede ale zvuk ne, nevím jestli není třeba něco přepojit ze zvukovky. Nebo spíš, JDE TO VŮBEC. Děkuji za radu

utrpel jsem v tehle dispicline jedinou zkusenost:

HD3870 + LCD TV Sony (propojeno kabelem DVI->HDMI). Mel jsem stejnou potiz.

a) se podivej do spravce zarizeni, zda tam nemas nejakej otaznicek ci vykricnicek (chybejici ovladac od zvukoveho zarizeni tve graficke karty), pokud ano, instaluj odsud driver: http://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do=f ile&id=88

b) v nastaveni zvuku ve windouzech si nezapomen jako vychozi hardware pro prehravani zvuku pak nastavit zvukovku od grafiky...

ovládač jsem přeinstaloval, nastavil jako výchozí zařízení a pořád je to hluché. jo a po přeinstalování driveru je dokonce zařízení odpojeno, což není pravda.
trochu jsem se pošťoural na netu a našel jsem ještě novější drived (ATI HDMI Audio Device (vR2.07)) a najelo mi to samo, takže DĚKUJI ZŮČASTNĚNÝM ZA SPOLUPRÁCI (VYŘEŠENO)