Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na kamery se potentoval.

Zdar. Mám na chalupě kamery. Nechce to chodit vzdáleně na W. Na chalupě to jede v pohodě. Na Android App taky. Donedávna mi to jelo i doma. Nyní se nejde připojit a netuším proč. Může za to můj provider, který neustále volá že je potřeba vyměnit modem? Modem je ještě UPC, nyní Vodafone. Zkoušel W7 a W10 a kamea se nepřipojí. Na tabletu a mobilu co je na wifi v pohodě. No a na chalupě má O2 kabel.

Mám Sannce IP kamery, bohužel, někdy od května 2023 přestaly fungovat zvenku, když nejsem doma na WiFi. Fungovalo to v pohodě 2 roky. Mám takový tušení, že aplikace JoyLite, přes kterou se to připojuje, je od jisté doby nějak zablokovaná, už není ani v APP storu.
Tak jsem to všechno vzal, hodil do koše, pořídil Tapo od TP-Linku a je klid.
D.