Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze vypnout volání na tísňovou linku u dětského tabletu?

Ahoj. Chci koupit prckovi ( 4 roky), tablet na sledování pohádek, případně na hraní pexesa, nebo her jako Fruit Ninja. Chci aby to mělo alespoň 3gb ram a 8 jádro, ale jelikož je to malé dítě, spadne mu to x krát a počítám že do půl roku bude po displeji 😀. Proto nechci nějak více investovat a našel jsem tohle v akci. Když jsem mu půjčil právě pro tento účel můj telefon, samozřejmě se dostal i na plochu a volání kontaktů. To by mě netížilo, jelikož by tam nebyla SIM karta, ale volání na tísňové linky jde i bez. Jde kromě root zařízení ( jestli to vůbec tam jde vypnout ) nějak obejít, nebo vypnout funkci tísňového volání? Nějaký dětský režim? Já jednou ráno vypínal budík a omylem jsem volal na tísňovou linku, když jsem hmátnul na vypínací tlačítko a asi spustil stav nouze. To samé se může stát prckovi a to bych nerad, aby do paneláku vtrhla složka záchranářů 😀 https://m.alza.cz/umax-visionbook-10c-lte-keyboard-case-d6798650.htm?tab=reviews

Jako smazání ikony pro vytáčení hovorů je dobrý nápad. Děkuji. Pak by se dalo ještě uvažovat nad tím GSM modulem. Kdyby se přes root zařízení ( zase škoda záruky ) vypnula anténa GSM, fungovala by WiFi? Jestli nebude na jedný anténě vše 🤔. Tím, že by se odstranila ikona pro vytáčení hovoru se dostáváme k 50% vyřešeného problému. Stačí podržet na krátkou dobu tlačítko uzamykání obrazovky a vyskočí ikonka stav nouze. 😁. Vlastní zkušenost, když jsem chtěl zamáčknout budík ráno ve 2:00 a místo toho jsem dal stav nouze a vytočilo to 112 😁. Operátor se pobavil, když jsem mu to vysvětlil a u mě ranní káva nebyla potřeba. 😂