Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc do 50 000kc

Potrebuju poradit se sestavou.
Monitor 28-32 uhlopricka
Asi na I5 13600
2x16 gb drr5
Deska nejaka asus tuf gaming
Seasonic zdroj 850w
Disk M2 2tb
Grafika asi 4070ti
Neco jsem nahazoval a vyslo mi cca 50000kc.
Sestaveni na czc +slozeni.
Windows si sezenu retail.
Kdyby to bylo vyhodnejsi sestavit jinak klidne pisnete.Vsem diky za rady

Njn ja uz vybral jeden 500gb a druhy 1tb,a je jedno jestli to ma cteni,zapis 3000,nebo 7000 tam to clovek nepozna,takze tak.To uz je tolik informaci,ze uz nevim(sarkasmus).Kazdopadne me taky lamal na intela,ale na hry staci ten ryzen.Jsem rad,ze ses venoval nejvic memu problemu.Asi uz to menit nebudu.S tou Noctuou pry neprohloupim a nebudu resit 500 kc.Kazdopadne je to solidni stroj a uz se tesim az to budu skladat.Ale.je pravda,ze jsem naposledy skladal pred sesti lety...ale ja se stim poperu😁