Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můžu vytvořit web s filmy?

Dobrý den, chtěl bych vytvořit web, kde budou online ke zhlédnutí filmy,seriály (zkusit si něco takové naprogramovat), jenže nevím jestli bych neporušil nějaký zákon.. Našel jsem třeba tuhle stránku http://sledujufilmy.cz i treba https://popcorntimeonline.xyz kde jsou filmy a stránka funguje. Máte s tím někdo zkušenosti? Popř. kde sehnat/nahrát ten film, abych neměl problémy? Děkuji.

Anebo si můžeš pořídit web, na kterém budeš mít "uskladněné" filmy.
Na ty filmy nepovedou zvenčí žádné viditelné odkazy.
Ty můžeš poslat linky na filmy třeba kamarádům. Legální to bude, dokud se to neprovalí.

Vím já? Těla nikde neskladuju.
Dokud nikdo tělo nenajde - nic se neděje - vražda nenastala.

Chceš nahrávať obsah chránený autorskými právami a ešte sa pýtaš či je to OK :-D
Ak si toto odmyslím tak je tu ešte väčší problém ale ak si sa zobudil po dekáde trvajúcej kóme tak rozumiem. S nástupom internetu v našich CZ/SK končinách bolo obdobie kedy autorské práva nikoho nezaujímali a prakticky všetci poznali niečo také ako uložto. Potom prišla zlatá éra CZT. V tom období aj tie online web stránky ktoré tu riešiš. Teraz je rok 2023 a môžeme konštatovať že je to neustále už dlhšiu dobu na ústupe. Postupne to pôjde až na totálne dno pretože existujú VOD služby ktoré svojim obsahom a mesačným poplatkom sú lákavou ponukou aj pre držgrošov. Takže chceš spraviť web na filmy ktoré sú jednak problémom z hľadiska zákonov a zároveň nebudeš mať dopyt.