Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruka Mironet - aktualizace systému Android

Zdravím,
nedávno jsem zakoupil u Mironetu mobil (Realme GT 2). Propadne mi právo na vrácení zboží za plnou cenu, když operační systém aktualizuji na Android 13 (Realme UI 4.0)? Původní je Android 12 (Realme UI 3.0) (jen jsem tam doinstaloval bezpečnostní aktuální záplatu).
Vše bych instaloval a astahoval z oficiálního Realme zdroje. (V nastavení v systému => aktualizace systému)
Díky za odpovědi

Ne, aktualizace systému NEMŮŽE vzít právo na vrácení/reklamaci zboží. Zařízení můžeš vrátit do 14 dnů i když jej běžně používáš, aktualizuješ, stahuješ aplikace apod. Jen, pokud ho nějak poškodíš (fyzicky) může ti být snížena kupní cena.