Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Textoví editor

Zdravím....většinu poznámek jsi ukládám do tex.souboru..Ted bych to rád seskupil na jednu stránku a vytisk...Mohl by mi někdo poradit prográmek

kde bych jsi text z kopírovaný do myši mohl vložit na libovolné místo?
Snad jsem to vysvětli srozumitelně.
Díky za odpovědi

pre windows existuje mini-program,ktorý skoro nikto nepoužíva-Microsoft Sticky Notes,dostupný zdarma v microsoft store,ktorý slúži na momentálne obrazové a textové poznámky,synchronizácia je možná s androidom,outlookom,one note a spol,na surface sa dá písať pomocou pera .....