Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Textoví editor

Zdravím....většinu poznámek jsi ukládám do tex.souboru..Ted bych to rád seskupil na jednu stránku a vytisk...Mohl by mi někdo poradit prográmek

kde bych jsi text z kopírovaný do myši mohl vložit na libovolné místo?
Snad jsem to vysvětli srozumitelně.
Díky za odpovědi

Tak proč byse tam kopírovat nedal, když tam běží nějaký mikrokontrolér? Záleží jen na tom, jak je ten mikrokontrolér naprogramovaný.
Já si takhle udělal myš z Arduina a klidně si tam přez sérivý port nakopíruju jakýkoli text, a pak se mi ta myš podle něj hýbá. Nebo podle něj píše klávesnice. Nebo obojí.
Jen mám (kdoví proč) takový dojem, že tohle tazatel na mysli neměl ....

Když jsem takhle potřeboval kreativně poskládat různé bloky textů v různých fontech a jiných opičkách, tak jsem si prostě otevřel nový obraz v Gimpu (kdo nemá Giimp, použije Photoshop, nebo jiný grafický editor ...) a tam jsem ty kusy textu povkládal jako objekty 'text' a postupně s nima šíboval, dokud to nevypadalo přesně tak jak jsem chtěl.
Pak jsem ten obrázek splácnul do jediného layeru a vyexportoval (stejně dobře bych ho mohl vytisknout).

Takže sice nevím, jak to přesně chceš používat ty, ale tohle také tvému popisu přesně odpovídá a umožňuje to dělat s umisťováním snadno i věci, které v běžných textových editorech rozumně dělat vůbec nejdou.

pre windows existuje mini-program,ktorý skoro nikto nepoužíva-Microsoft Sticky Notes,dostupný zdarma v microsoft store,ktorý slúži na momentálne obrazové a textové poznámky,synchronizácia je možná s androidom,outlookom,one note a spol,na surface sa dá písať pomocou pera .....