Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repasovaný notebook na kancelář s Windows

Zdar,

požádal mě kamarád, jestli bych mu nedoporučil notebook na kancelář a na Netflix plus nějaká další videa.

Měl by být 14" až 15,6", větší moc ne - přenositelnost a menší také ne - moc malé.

Známý mu doporučil firmu incomputer.cz, že se specializují na repasy a prodávají to levně.

Cena maximálně 10.000 Kč, ale kdyby to šlo levněji ....

Koukal jsem na to, a sám bych si vybral i za 5.000, co tam mají za hardwarově skvělé kousky, nakonec já mám Core2Duo se 2GB RAM a taky to stačí. :-)

Nicméně mám na tom Ubuntu a on chce Windows. No a co jsem tak koukal, tak jsou to všechno staré AMD Ax nebo Core iX-7000 procesory a starší. Tudíž za dva roky skončí Windows 10 a je ve hvězdách, jestli tam nové Windows 11 půjdou, podporované nejsou, asi proto jsou ty ceny tak zajímavé. A MS onehdá vyhrožoval, že na ty neoficiální instalace Windows 11 vlítne a bude tam lidem zobrazovat vodoznak.

Takže by mě zajímalo, co si o tom myslíte? Jestli byste do nějakého šli, případně do jakého a jestli teda ty Windows 11 řešit nebo ne?

Díky.

tera je jeden z nejdražších repasníků (za pražské platy holt nemůžeš chtít příčetné ceny), nikdy jsem tam neviděl zajímavé zboží.
ale ty letáky nevypadají tak hrozně, podobné ceny co jsem tu dával.
moje špatná zkušenost s nimi je z případů, kdy jsem hledal konkrátní zboží: a ti byli buď dražší, nebo vůbec něco takového nevedli.

rychle se rozhodovat nepotřebuješ: na odkliknutí objednávky a zaplacení v eshopu ti musí stačit 10 minut i s porovnáním s konkurencí, to do půlnoci dáš.
celý zítřek můžeš upalovat bosorky.

ad to tvoje "nelze vložit jako odkaz":
256gb a 8gb ram je dneska dno.
zajímavá je na tom licence normárního office (žádný trial 366) a dock. takže běžná nabídka není ničím zvláštní, ale tato víkendová akce je zajímavá.