Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat přes heslo WIN10?

Ahoj všichni,
mám takový problém. Nedávno mi zemřel táta a zbyl mi po něm pc, ke kterému mi ale nestihl říci heslo. Je možné se dostat přes zaheslovaný účet i bez hesla, aniž bych přišel o data? Potřebuji se dostat přímo na uživatele.

A čo je najjednoduchšie spraviť aby sa mi do môjho pc účtu nedostali? Všetky hesla mám zosynchronizovane s icloudom a ten mám synchronyzovany s internetovym prehliadačom.
Ked jedneho dna z tohoto sveta odídem, tak nechcem aby o mne ostali data a niekto sa mi v nich rýpal

resetem hesla poznáš, že ti tam dítě vlezlo. což si neumím představit, že by si dítě dovolilo.
jestli to dítě jsi ty, no tak na obranu proti sourozencům.
počítač může být taky pučovací, heslo správce nastavené a uživatelé jsou obyčejní useři, třeba bez hesel.
a pak je potřeba se přihlástit jako správce a ten není - je víc důvodů, proč heslovat, i proč se k heslu dostat.