Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušený paušál..

Ahoj, snad jsem zvolil dobrou kategoii..
Díky ztráty práce a fin.tísni jsem nezaplatil paušál od T-mobile...
Rád bych jse zeptal, jestli při zablokování bude číslo fungovat, když ho dobiju kreditem..
Díky za rozumné odpovědi.

A proběhlo přesně co? Převedl sis paušál na předplacenku, nebo máš pocit že to udělala smluvní protistrana svévolně? Nebo máš jen zablokované hovory, protože jsi dlužník?

Já předpokládám, že ses na to vykvákl a Op ti zablokoval odchozí hovory. V takovém případě nic jako kredit neexistuje. Můžeš jít zrušit smlouvu (pokud to lze) a převést kartu na předplacenku.

Ale tak nějak nerozumím, proč se ptáš tady, když jsi mohl zavolat přímo operátorovi a problém s ním řešit?