Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční PC

Čau čau.. Mám starší sestavu kde mi umřel HardDisk... Našel jsem jeden neporušený a nainstaloval na něj W10.. Bohužel po zapojení se stane jedna ze dvou věcí... Buď se sekne na Black-Screenu nebo naskočí Bluescreen s obnovením a chybama: 0xc000000f & 0xc000007b ... Nějaké rady?

Klasický HD je třeba prvně naformátovat (nestačí jen "smazat vše"). :!:
Jinak bych také doporučil spíše použít SSD Disk - je tichý, rychlejší než mechanicky se točící HD (méně poruch, méně starostí, rychlejší časy). Pokud ti stačí kapacita 256 GB, tak si pořídíš nový disk třeba za 400 Kč. :-)
S OS Windows 10 je to cenově někde na 3000 Kč - doporučuji používat spíše verze Pro (ne Home, ta dělá někdy nesmysly).