Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Projektor na terase

Ahoj, jen bych se rad zdejsich zeptal na nazor. Pordili jsme si na terasu platno a projektor. Terasa je zastresena a i kryta ze vsech stran. Myslite, ze muzu nechat projektor na terase celou sezonu od jara do podzimu? Voda se k nemu urcite nedostane, ale vlhkost se objevit muze v lete tam urcite bude i tepleji nez venku. Diky za nazor.

Jedna se konkretne o tento projektor: https://www.alza.cz/vankyo-leisure-530w-d6931628.htm

Číta sa to, číta, ale v tomto prípade je iný problém - kondenzovaná vlhkosť. Terasa môže byť zakrytá, ale zmeny teploty budú oveľa väčšie, ako v nejakej miestnosti v dome. A kondenzovaná vlhkosť je ešte zákernejšia - dostane sa VŠADE, i tam, kde by sa nedostala priama vlhkosť.