Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na duplikování a porovnávání účtů v Thunderbirdu?

Převedl jsem si e-mailové účty k novému providerovi, který mi i přestěhoval e-maily, ale potřeboval bych tyto účty zadat i do Thunderbirdu, a nechce se mi je zadávat a nastavovat ručně. Existuje v Thunderbirdu nějaká funkce uložení a načtení nastavení účtu, jak to měl třeba Windows Mail, Windows Live Mail a Outlook Express?

Dále bych nějak potřeboval porovnat počet a objem e-mailů na starém a novém úložišti, jelikož hodnoty, které udává nový provider nesedí s údaji u původního providera. Lze to nějak provést u Thunderbirdu, než smažu e-maily u původního providera? Případně, jak dočasně synchronizovat e-maily na 2 různých úložištích?

Český program, který není v češtině? Při instalaci se na něco ptá, čemuž moc nerozumím a i když zvolím, dle mého názoru, správné odpovědi, tak stejně instalace zkolabuje. Fakt na hlavu! To fakt ten slavný Thunderbird neumí takovou trivialitu nativně? 3-[

Vypadá, ovšem pokud se to instaluje v angličtině a při instalaci zkolabuje, tak je mi to houby platné.

A jak to vůbec funguje? Dá se v tom uložit nastaveni konkrétního účtu, pak jej načíst, změnit název účtu i poštovní servery a až pak aktivovat, tj. udělat duplicitní účet se stejným nastavením, ale změněným názvem a parametry poštovních serverů?

ZIP je také v angličtině! To nebude moc user friendly program, co?

Tak jsem mu nějak podsunul češtinu, ale stejně kolabuje a píše, že soubor s profilem je poškozen, ale spíše si myslím, že jej nedokáže najít. Raději to asi udělám ručně, bude to rychlejší, než přemlouvat blbě udělaný program, u kterého český autor ani nedokázal nabídnout češtinu hned při instalaci.

Žádné další návrhy? :-/

Jak ti mám vysvětlit, že to je "multilanguage" program, který používají lidí z celého světa, takže není nic divného (no, jak pro koho, že jo?), že je výchozím jazykem angličtina a uživatel si může stáhnout lokalizaci jakou potřebuje.
Ten program používám mnoho let a nic nekolabuje. Ale určitě bude chyba v programu, ne ve tvém profilu, no jistě.

Nejlepší bude, když si takový program naprogramuješ sám, bude celý v češtině a bude všechno fungovat, prostě náááádhera!

Možné je všechno, ale chybama se učíme. Každopádně dobré vědět. Já jsem věrný uživatel Firefoxu a problém jsem nikdy neměl. Opera mně taky nevadí, ale mám problém s Chrome. Funguje sice jak má, ale to jeho přednačítání do RAM mě vždycky štvalo. Pravdou je, že je asi rychlejší, ale nepoužívám ho. Ještě býval dobrý Maxthon, za zkoušku stojí.