Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazeni interniho disku

Ahoj, uz mam ubuntu, ale nikde nevidim muj hlavni interni disk. Myslite ze je poskozeny? Gparted take nic nenasel, popr. jak se k nemu dostanu?

Dekuji

...pisu to bez diakritiky protoze nemam ceskou klavesnici

Není zřejmé, co uživatel myslí a jaká je skutečnost. Nakonec v dotazu ani nesdělil, že hledá disk s Windows 11 a jak je už tu napsáno, nejsme jasnovidci.

Nicméně z toho, co jsem tu četl, tak tazatel koupil před půl rokem nový PC (komplet) a ten mu různě zlobí a nefunguje správně.

To že se neukazuje disk, nemusí být vůbec diskem, ale například špatným napájením.

Počítač je tak zralý na servis. Takže by tazatel měl zazálohovat svá data a honem s počítačem na reklamační oddělení prodejce!