Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem excel - investice, vypočet složeného úročení kalkulačka vzorec

ahoj všem,
prosím, šlo by vydefinovat vzorec excelu pro vzorový příklad z důvodu ověření výsledku a pochopení argumentů daného vzorce pro složené úročení investice. Zajímá budoucí hodnota po jednom roce (stake)....nebo nějaký web s použitelnou kalkulačkou.

počáteční vklad 10 000 000 Kč
roční celkový úrok 15%, denní 0,0411%, pro 4 denní cyklus cca 0,165%?
počet splátek v roce 91, tj. cca každé 4 dny po celý rok
částka splátky 10 000 Kč každé 4 dny po celý rok.

Předem díky za koment, výsledek.
J.

Nečetl jsem všechny odpovědi, nevím, jestli to někdo už neřekl přede mnou. Nemá Excel (jako LibreOffice Calc) přímo funkci na výpočet budoucí hodnoty při určité procentní sazbě? To uměl i kalkulátor TI 58. Různými parametry by to mělo spočítat co si kolega přeje.