Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaspamovaná mailová schránka

Dobrý den,
každý den mi přijde alespoň 20 spamových emailů, nějaké se opakují. Před nějakou dobou jsem omylem klikla ukázat přílohu (protože email vypadal důležitě) a otevřeli se mi dvě okna. Rychle jsem je pozavírala, jenže od té doby mi chodí emaily cílené. Když čekám balíček, přijde emailů několik - že přišel nebo nedorazil balíček a další informace. Vědí jakou mám banku, jaký mám telefon, antivirus, co si kupuji, různá předvolání, varování, obávám se že jednou se nachytám. Potřebuji vědět co mám dělat, abych byla chráněná od těchto emailů. Četla jsem že existuje nějaká vpn ochrana, která zabrání nechtěným emailům. Protože mazat je stále dokola už nemá smysl, na zakládání nového emailu a vyřizování nového nemám čas.

Děkuji za vaše odpovědi

šacovala bych tě že moc koukáš na youtubery na youtube bez SponsorBlocku doplňku pro re-vanced . tam často tlučou lidem do hlavy ať si pořídí VPN S 90% slevou na 30 dní a že to dokáže ochránit před viry, hackery, Fialovo drahotou a zamaskuje stopy po IP adrese, ba dokonce i odstraní IP vrstvu z síťové komunikace :x:

A co je to platné, když joudové to používají na služby, kde mají nějaký account, půlka efektu je vniveč.