Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení webíku

Ahoj poradno,
po svém předchozím naprosto nepovedeném pokusu se po čase učení a testování vracím zpátky a doufám že tento výtvor bude zdařilejší.:puff:
Jedná se o web www.pracuji.eu je to takový portál o pracovních portálech agenturách a kolem toho.

Takže kritizujte, kritizujte a kritizujte. Ať je co spravovat :)
Zdraví Pooky

Dovolím si citovat dva vlastní příspěvky z jiné diskuze:

Ber to tak, že úroveň psaného projevu vypovídá o inteligenci autora. Mezi puberťákama je to možná populární, neboť polovina z nich svoji neschopnost se něco naučit převrací v přednost a na výtky reagují výkřiky "To není důležitý, hlavně že se domluvíme!". Bohužel domluva s takovými není často možná, neboť se sami nedokáží patřičně vyjádřit a to nejen v písemné komunikaci, ale často ani verbálně.

Tady je poměrně běžné používat nezprzněnou češtinu (nepočítám jazykové dialekty a záměrné slangové výrazy), hlavně mezi stálým osazenstvem. Mezi náctiletými už to asi tolik "nefrčí". Jsou v tomto podobni Microsoftu - ze svých paskvilů udělají standart a diví se ostatním.

Tím chci říct, že když uvidím web plný pravopisných (a slohových) chyb, okamžitě se u mě deklasuje a začínám pochybovat o jeho kvalitách a informační hodnotě.