Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení webíku

Ahoj poradno,
po svém předchozím naprosto nepovedeném pokusu se po čase učení a testování vracím zpátky a doufám že tento výtvor bude zdařilejší.:puff:
Jedná se o web www.pracuji.eu je to takový portál o pracovních portálech agenturách a kolem toho.

Takže kritizujte, kritizujte a kritizujte. Ať je co spravovat :)
Zdraví Pooky

No to snad ne, třetí třída? ::)
V tom případě je někde chyba. Ale pokud jsi někdy byl, viděl či slyšel o vyšších třídách. Tak tam hodina probíhá tak že učitel jde mezi žáky, na něco se ptá a žáci zarytě mlčí protože v dnešní době neumí nejen psát ale ani se vyjadřovat. Jen abych tě uvedl do obrazu.

Já se na to dívám už dlooouho a oči si zvykly.

Neverim. Tohle musi primo vytlacovat bulvy z dulku. A starim se neohanej - byl jsem pri tom, kdyz se formoval akusticky model sanskrtu (z nehoz Cestina vychazi), kterym pak cca pul milionu let hovorila polovina galaxie. Herr Gen. Paullus to pamatuje taky (ale uz na to asi zapomnel - jiz tehdy byl vekovity) ]:).

Dovolím si citovat dva vlastní příspěvky z jiné diskuze:

Ber to tak, že úroveň psaného projevu vypovídá o inteligenci autora. Mezi puberťákama je to možná populární, neboť polovina z nich svoji neschopnost se něco naučit převrací v přednost a na výtky reagují výkřiky "To není důležitý, hlavně že se domluvíme!". Bohužel domluva s takovými není často možná, neboť se sami nedokáží patřičně vyjádřit a to nejen v písemné komunikaci, ale často ani verbálně.

Tady je poměrně běžné používat nezprzněnou češtinu (nepočítám jazykové dialekty a záměrné slangové výrazy), hlavně mezi stálým osazenstvem. Mezi náctiletými už to asi tolik "nefrčí". Jsou v tomto podobni Microsoftu - ze svých paskvilů udělají standart a diví se ostatním.

Tím chci říct, že když uvidím web plný pravopisných (a slohových) chyb, okamžitě se u mě deklasuje a začínám pochybovat o jeho kvalitách a informační hodnotě.

Tak já jsem nikdy neřekl že by čeština důležitá nebyla. Jenže ber v úvahu rozložení vrstev českého internetu. U nás je naprostá nevýhoda že nadšenecký web který má pozitivní hodnotu hledáš velice těžko, najdeš pouze obrovské portály typu seznam, idnes a nebo MFA weby které jsou ti na nic.

Proto pokud něco hledám tak se raději koukám jaký je obsah webu než abych kontroloval hrubky. Ale čeština důležitá je, to nepopírám.

No vždy je co vylepšovat, teď jsem na to koukal na uvedeném linku a opravdu je co zlepšovat. Pokud zadám klíčová slova "práce, brigády, job", vyhledávače váš web nenaleznou do 100 pozice vůbec. To že je indexují samo o sobě nestačí. Samozřejmě klíčová slova jsem si odvodil ze zaměření webu, takže můžou být i jiná.

Mě tam nejvíc chybí nějaká navigace. Když se vleze třeba na články, není tam nic na hl. stranu. Představ si, že někdo ani moc neumí s počítačem, ve vyhledávači si najde
http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q= V+angli%C4%8Dtin%C4%9B+to+znamen%C3%A1+%22Made+for+ Adsense%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
vleze na článek, ale už jej nenapadne umazat v adrese "clanky/" a na hl. stranu nemá jak jít.
Možná by to chtělo něco takového, protože zrovna z vyhledávačů chodí prý asi 80 % návštěv.

[pracujiEU-1260523.gif]

Nelíbí se mi míchání patkových písem (nadpisy) s bezpatkovým (ostatní text), udělal bych také bezpatkové, např. Arial. Ale je to věc vkusu a "jeden je na holky, druhý na vdolky".

Možná je ten pás s knihami zbytečně vysoký a mohl by být tak poloviční.

Líbí se mi, že web nehraje deseti barvami a nejsou na něm hejbací věci.

Ta navigace asi bude pokulhávat, myslel jsem že stačí zatím co tam je. V pravo menu : články na hlavní stranu, výpis článků, a klinutím na logo se dostane zpět na index.

To písmo se mi taky nelíbí zkusím s tím něco udělat. Sem rád že se líbí, design jsem odsunul stranou a na první místo dal informace a funkčnost.

Btw. povedlo se někomu poznat co je na tom webu třeba jiného? než ostatní katalogy?

Dobrý den,

Pokud pominu, co už se tu řešilo, myslím, že je to celkem dobré. Mě se to líbí.

Jen několik poznámek:

1. Ve footeru (patičce webu) bych udělal na autora designu link.

2. Když kliknu na odkaz "články", zobrazí se mi všechny články tak jak jdou za sebou celé. Trochu moc dlouhé a nepřehledné. Lepší by bylo dát jen úryvky jednotlivých článků s nadpisy jako odkaz na samotný článek.

3. Menu bych zachoval na všech podstránkách.

Ale je to můj názor, kterým se nemusíte řídit.

ysiary