Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pristup na Bluetooth zarizeni pres Internet

Zdravim, mam zarizeni ke kteremu bych potreboval pristup pres Internet, ale bohuzel dane zarizeni to nepodporuje. Umi pouze Bluetooth a spravuje se pres mobilni aplikaci. V danem miste je WiFi s pripojenim k Internetu. Premyslim, jak to vyresit, ale zatim jsem na nic rozumneho neprisel. Neexistuje nejaky "prevadec"? Neresil jste nekdo neco podobneho? Diky. Jakub

nasel jsem, cituju
Technologie Bluetooth umožňuje elektronickým zařízením propojit se navzájem pomocí krátkovlnných rádiových signálů bez použití drátu. Technologie Wi-fi (bezdrátové sítě) využívá rádiové vlny širokého dosahu, aby umožnila elektronickému zařízení přístup k síťovému systému. Elektronická zařízení mohou mít funkce Bluetooth i wi-fi, protože slouží různým účelům. Je snadné je připojit a výsledkem je, že zařízení s podporou Bluetooth může přistupovat k wi-fi síti bez jakéhokoli rušení mezi těmito dvěma signály

Vice ti poslu az zitra, az se vratim z prace, bud trpelivy

Diky za odpoved, ale nehodlam do toho investovat spoustu casu. Predpokladam, ze nejsem prvni, kdo podobny problem resi. Zatim jsem pristup poresil dalsim zarizenim v siti a pristupuju na nej pres vzdalenou spravu. Funguje to, ale idealni to neni.