Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pristup na Bluetooth zarizeni pres Internet

Zdravim, mam zarizeni ke kteremu bych potreboval pristup pres Internet, ale bohuzel dane zarizeni to nepodporuje. Umi pouze Bluetooth a spravuje se pres mobilni aplikaci. V danem miste je WiFi s pripojenim k Internetu. Premyslim, jak to vyresit, ale zatim jsem na nic rozumneho neprisel. Neexistuje nejaky "prevadec"? Neresil jste nekdo neco podobneho? Diky. Jakub

Diky za odpoved, ale nehodlam do toho investovat spoustu casu. Predpokladam, ze nejsem prvni, kdo podobny problem resi. Zatim jsem pristup poresil dalsim zarizenim v siti a pristupuju na nej pres vzdalenou spravu. Funguje to, ale idealni to neni.