Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAT type Lan - jak změnit na Open?

Zdravim, je tu nějaký borec co by mi dokazal změnit nat type na open? V call of duty mam nat type Moderate a horši ping ve hře, prý je to tim. Zkoušel jsem už snad vše. Třeba přes teamwiever nebo přes něco, jsem ochoten zaplatit 300kč.

DÍKY

Změna předmětu, původně: Type Lan (host)

Bavil jsem se s providerem a prý veřejnou mám ale né pro sebe ale pro 100 lidí nebo co. Že prvotně to chodí k nim kde je to zabezpečené firmvallem atd..ale dá se to nastavit plně na Open jeslti budu chtít..tak jsem z toho blbec, jestli to mám open nebo ne. Ale říkal mi že než si dát open je lepší nadiktovat, jaké porty chci a bude to bezpečnější, co si o tom myslíte? Nevím vubec jaké mu mám nadiktovat... Bylo by to pro Call of duty warzone..

Tak mi to povolil ty porty které jsem mu nadiktoval a nemám moderate typ lan ale skočilo mi to na strict..myslel jsem že to skočí na open...když mi povolil ty porty tak by mělo být open ne? leda že bych měl ještě já něco špatně nastavené?..