Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení dat ze starého disku

Zdravím ve spolek.
Prosím o pomoc. Koupil jsem si nove SSD a nainstaloval na něho čistý Win 10. No a chtěl bych vrátit veškerý nastavení win, rozvržení ikon, všechny zástupce aplikací a her na plochu. Půjde to nějak prosím? Starý HDD jsem ještě nezformátoval a mám ho zařazený jako další disk.

Děkuji za reakci. Ta Clonezilla by mi naklonovala celý disk pokud to dobře chápu, což by byl problém, protože SSD je o polovičku menší než skoro plný HDD, takže by nestačila kapacita. Mě by v podstatě stačilo jen abych měl na ploše ty zástupce co jsem tam měl a třeba když dám v liště vyhledávat discord, tak aby mi ho to našlo i když není na systémovém disku, ale je na tom starém jestli mě chápeš. Ale to bude asi v registrech že? a registry ho budou mít natrasovaný na starém C disku, který je teď D disk a C disk je teď novy čistý.

všechno co popisuješ, je nahrané ve tvém profilu: c:\users\tvůj_uživatel
teoreticky to jde přehrát místo původního stejně se jmenujícího profilu. prakticky bude 1. problém v přístupových právech, jestli máš zapnuté "řízení uživatelských účtů".
a k tomu přehrátí potřebuješ jiný adminstrátorský účet.

až se ozvou další problémy, napiš.

a hlavně ke kopírování souborů nepoužívej stupidní průzkumník windows. proč? to rychle zjistíš.

Keď to budeš mať hotové tak si zrátaj koľko času to zabralo a zistíš že si mal spraviť čistú inštaláciu a nakopírovať ručne osobné dáta a naklikať si všetko čo si mal pôvodne vtedy. Ak máš dobrú zálohu a screeny tak za 30min máš hotový čistý systém aj s osobným nastavením.