Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení dat ze starého disku

Zdravím ve spolek.
Prosím o pomoc. Koupil jsem si nove SSD a nainstaloval na něho čistý Win 10. No a chtěl bych vrátit veškerý nastavení win, rozvržení ikon, všechny zástupce aplikací a her na plochu. Půjde to nějak prosím? Starý HDD jsem ještě nezformátoval a mám ho zařazený jako další disk.

Keď to budeš mať hotové tak si zrátaj koľko času to zabralo a zistíš že si mal spraviť čistú inštaláciu a nakopírovať ručne osobné dáta a naklikať si všetko čo si mal pôvodne vtedy. Ak máš dobrú zálohu a screeny tak za 30min máš hotový čistý systém aj s osobným nastavením.