Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bzučení repro při připojení přes USB

Mám notebook a všechny periferie připojené přes dok WD19DC. Vše funguje fajn, akorát dok nemá výstup na 3,5 jack. Potřebuju připojit repro PRESONUS Eris E3.5. Když použiju kabel z 3.5 jack na 2x RCA, tak vše funguje fajn. Když ale napojím repro z doku pomocí USB-C na RCA, tak se hned při zapnutí notebooku ozývá zvuk "bzučení" - jako by to nějak vazbilo. Nevíte, jak na to?

mohl bych si dělat legraci, že podstata docku je, že funguje.
kdežto tvůj čistě digitální dock zavádí fascinující feature: analogové rušení přes zemní smyčku.
legrace 2: pokud nepotřebuješ presonus pokaždé při zapnutí ntb, ušetříš jedno zapojení.

ten reprák je ale čistě analog, čili z docku není možná drátová redukce a ty píšeš:

Když ale napojím repro z doku pomocí USB-C na RCA

co to je přesně za usb-c krám?