Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W 7 bod obnovení

Dobrý den! U PC, W 7 občas zjistím, že momentálně není vytvořen žádný bod obnovení. "Ručně" i při případ. instalaci a po příp. aktualizaci se body obnovení vytvoří. Jak je to, neměly by se "staré" body vymazat až po vytvoření nových? Je chyba někde v nastavení PC?
Děkuji za radu!

Dobrý den: Klasické aktualizace W7 už samozřejmě nechodí, řeč byla o aktulizaci: Nástroj k odstranění škodlivého softwaru v systému Windows, verze pro procesory x64 – v5.113 (KB890830), která se instaluje jednou za měsíc na můj PC s W7. S instalací se vždy vytvoří nový bod obnovení.

body obnoveni nemaji zadny smysl.
1) je to ale dane tim, ze nepouzivam konfliktni automaticke aktualizace veskereho ms hnoje, ale jen rucni instalaci kritickych aktualizaci.
2) dnesni viry je stejne mazou (anebo zaviruji), takze k obnoveni systemu pouzit nejdou.
3) u vetsich zasahu je misto naprosto stupidni "obnovy tovarniho nastaveni" rychlejsi a lepsi obnova z vlastni zalohy.