Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W 7 bod obnovení

Dobrý den! U PC, W 7 občas zjistím, že momentálně není vytvořen žádný bod obnovení. "Ručně" i při případ. instalaci a po příp. aktualizaci se body obnovení vytvoří. Jak je to, neměly by se "staré" body vymazat až po vytvoření nových? Je chyba někde v nastavení PC?
Děkuji za radu!

Dobrý den: Klasické aktualizace W7 už samozřejmě nechodí, řeč byla o aktulizaci: Nástroj k odstranění škodlivého softwaru v systému Windows, verze pro procesory x64 – v5.113 (KB890830), která se instaluje jednou za měsíc na můj PC s W7. S instalací se vždy vytvoří nový bod obnovení.