Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přesný význam.těchto polí

Android : getprop/ - co každá volba znamená? (Zajímá mě atribut samotný (před rovnítkem =, iMožné hodnoty )

ro.config.hw_volte_on=true
ro.config.hw_vowifi=true
ro.config.hw_vowifi_mmsut=true
ro.config.hw_volte_dyn=false
ro.config.hw_volte_show_switch=true
ro.config.hw_volte_icon_rule=1

Co na to AI?

Vypadá to, že jste uvedl konfigurační parametry, které se týkají funkcí volte (Voice over LTE) a vowifi (Voice over Wi-Fi) v mobilních zařízeních. Zde je vysvětlení jednotlivých parametrů:

ro.config.hw_volte_on=true: Tento parametr indikuje, zda je funkce Voice over LTE (Volte) povolena na zařízení. Volte umožňuje telefonní hovory přes síť LTE, což zajišťuje vyšší kvalitu hovoru a rychlejší připojení dat během hovoru.

ro.config.hw_vowifi=true: Tento parametr označuje, zda je povolena funkce Voice over Wi-Fi (Vowifi) na zařízení. Vowifi umožňuje telefonní hovory přes Wi-Fi sítě, což je užitečné v oblastech s špatným pokrytím mobilní sítě nebo ve vnitřních prostorách, kde je silnější signál Wi-Fi.

ro.config.hw_vowifi_mmsut=true: Tento parametr se týká funkcí Vowifi a MMS (Multimedia Messaging Service). MMSUT (MMS over Vowifi and UT) označuje možnost odesílat a přijímat multimediální zprávy (MMS) pomocí Vowifi.

ro.config.hw_volte_dyn=false: Tento parametr indikuje, zda je povolena dynamická změna funkce Volte. Pokud je nastavena na "false", uživatel nemůže manuálně přepínat Volte.

ro.config.hw_volte_show_switch=true: Tento parametr určuje, zda se má zobrazovat přepínač pro Volte ve uživatelském rozhraní zařízení.

ro.config.hw_volte_icon_rule=1: Tento parametr ovlivňuje pravidla zobrazení ikony Volte na zařízení. Hodnota "1" by mohla indikovat, že ikona Volte se zobrazuje pouze během aktivního hovoru.

Tyto konfigurační parametry se často používají v mobilním softwaru pro řízení funkcí Volte a Vowifi na zařízení. Jejich konkrétní význam a chování mohou záviset na konkrétním operačním systému a verzích softwaru na daném zařízení.

AI si taky ty odpovědi, tak aby vypadaly dobře (nikoli aby byly fakticky správně).

Čili AI tě sice může odpovědí někam navést, ale u JEDNÉ KAŽDÉ její odpovědi si musíš JINDE ověřit, zda je opravdu správná. A to i pokud AI uvede nějaký zdroj, nebo odkaz. Jednak si spoustu zdrojů klidně vyhalucinuje, jedna klidně dá odkaz na něco zcela jiného, nebo dokonce na něco, co ji okamžitě usvědčí ze lži.

to já vím, že výsledky AI nahradí fázi "něco vymysli", ale je nutné správnost výplodu zkontrolovat. Ačkoliv já sám AI nepoužívám.

potíž je, pokud člověk neví, že čte elaborát (nebo fabulát) od AI. Naštěstí se do tá poznat, má to podivnou dykcy.