Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer konektor

Dobrý den
Měnil jsem si na starém pc ventilátor a při vytaženi malého svazku jsem ulomil pacičku. Dá se nějak nahradit opravit, čím nahradit přítlak na ten konektor aby nebyl volný. Viz.foto. Děkuji za radu.

Tak povedlo se :-) Shodou okolností jsem tu měl před týdnem taky notebook, kdy známý vytrhl taky ten přítlačný plast. Nahradil jsem ho kouskem plastu (taková ta plastová fólie, kterou bývají zalisované některé věci. V podstatě to jde nahradit čímkoli nevodivým, jen musíš trefit tloušťku. Ani moc ani málo. Možná by to šlo i kouskem tvrdého papíru, to jsem nezkoušel. Já to nahradil plastovou fólií z baterií. Prostě jsem si vystřihnul obdélník z toho plastu s papírem podle rozměrů a vrazil to tam. Drží to pevně a samo to nemá šanci vypadnout. Hlavně nezkoušej použít lepidlo, to bys tu desku mohl rovnou vyhodit. Když se Ti to podaří, můžeš to jemně zakápnout tavnou pistolí, ale není to vůbec nutné.

Zdravím,vše běží v pořádu,pořidil jsem si na to lupu a ventilátor ok, už jsem měnil kdysi i monitor ale od té doby mi ruce nějak ztrdly, kluci mě servisu acer vyhodili že cy-poviny nedělají a že hlavně chtějí číslo z ventilátoru, nějak to nemohli dohledat. Děkuji.