Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Horuci USB flash disk

Zdravim,

pri upratovani som nasiel starsi USB kluc Goodram/viem biedna znacka/,32Gb,funguje skvele,
len ma zaraza ze po istej dobe ked je vsunuty do PC alebo Settopboxu je taky vriaci ze ho neudrzim,/je kovovy/,

cim to je?

radsej ho mam vyhodit,ci co s nim,mam obavy ho pouzivat.

diky za rady.

slusne kingstony jsou jen ty drahe. levne jsou pri zapisu stejne pomale jako ty noname. prave kvuli tomu, ze ma kingston v sortimentu i naprosty odpad, ho mezi flashkami za kvalitni znacku nepovazuju - je to jen spotrebak.

kdyz chcu trochu rychlejsi disk, jsou na trhu uz starsi "adata s102" ve 2 barvach.

u nekterych/prumyslovych pc byvaji usb konektory tesne vedle sebe a tam to chce jeste tenci flasku.

s tenkymi a malymi flashkami je znama potiz: casto maji uvnitr jednoduchy radic a tim nizkou rychlost.

tluste, siroke, gumove a jinak velke flashky uz dnes odmitam, i kdyby byly jakkoli rychle.