Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj 700W Gold semi-modular

Ahojte po novej grafike bude treba asi aj nový zdroj
Lebo môj je ATX Seasonic G12 GC-550w 80+ gold
Redukcia sa tam nedá pripojiť takže sa vám pýtam nejak kvalitný zdroj cez alzu aspoň 700w gold + alebo platinum to je jedno

Zostava: R7 5700X
Grafika RX 6800 XT 16G
32GB ram DDR4

Zdroj by bol fajn semi-modular

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Zdroj (host)

Jako není dobrý nápad vyměnit to všechno najednou. Pak se to bude srát a nebudeš vědět čím to je. Tu ramku bych odložil. Zdroj by to měl dát pokud to budeš používat normálně a nebudeš na tom honit syntetický testy na max. zatížení.