Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nocne videnie

ahojte,
neviete mi poradit ci by sa dalo na nocnom videni prerobit napajanie ako zdroj-powerbanku? teraz je napajanie na baterie AAA 6ks ale velmi rychlo sa vybijaju preto by som to chcel prerobit na powerbanku.

Powerbanka ti da na vystupu 5V. Protoze nocni videni nema QC nebo PD protokol, z powerbanky vic nedostanes.
Pokud si to chces poskladat sam, pak 3 clanky do serie a libovolny pocet k nim paralelne. K tomu BMS pro 3 clanky. A za to pak omezovac na 9V.
BMS ti ochrani i to nabijeni, ty male v sobe obsahuji PDC.
Pokud to das do nejake krabicky, pak to muzes nabijet i jednotlive v nejake nabijecce pro LiOn.
I obycejne 3x18650 ti daji nekolikanasobnou kapacitu 6 AAA článků.