Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost internetu

Dobrý den. Mám k pc připojený USB Wifi adapter, který by měl mít rychlost 150Mb/s. Doma si platím rychlost 200Mb/s, ale Wifi adapter mi funguje jen na 50Mb/s. Neví někdo kde by mohl být problém?

USB Wifi adapter, který by měl mít rychlost 150Mb/s

to je jen norma wifi 11n s jednou anténou. je to teoretická maximální rychlost v jednom směru s jedním clientem.
praktická max rychlost bývá tak 2.5x menší, tj. nebude o moc lepší než těch 50mbit co měříš, platit si můžeš před routerem co chceš.

normální plnou rychlost dostaneš po připojení pc přes normální kabel (v liště kolem zdí).

Ty jo, co s Tebou je? Jsi nějaký hodný. Pár let zpátky bych čekal trochu jinou odpověď :-) Nehledě na to, když někdo odpovídá zaškrtnutím položky "mimo téma".
Čekám nějakou výtku, ale horší snad bude, když žádná výtka nepřijde, teda pro mě :-) Byls takový "rebel" který ale dobře věděl o čem mluví. Teda ví o čem mluví, pro rýpaly. (čas přítomný...)

Ptal jsem.se H
Sherlocka holmese. Ten říkal že ac by mělo násobky 433Mbps. (Kromě toho tohle je pomalejší i než ani jednonásobek ac)

Takže to bude "n". To.má rychlošt 72Mbps..platí při 20MHz což by měl každ* normální použivat.aale při 40Mhz to je 150Mbps (o malinko vic než 2násobek)

A platí že máš 1streamový, jelikož 2streamový by byl 144. 2stream+40Mhz by byl 300.

Prostě tam máš lowend dongl

Ať žije dedukce