Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost internetu

Dobrý den. Mám k pc připojený USB Wifi adapter, který by měl mít rychlost 150Mb/s. Doma si platím rychlost 200Mb/s, ale Wifi adapter mi funguje jen na 50Mb/s. Neví někdo kde by mohl být problém?

Ptal jsem.se H
Sherlocka holmese. Ten říkal že ac by mělo násobky 433Mbps. (Kromě toho tohle je pomalejší i než ani jednonásobek ac)

Takže to bude "n". To.má rychlošt 72Mbps..platí při 20MHz což by měl každ* normální použivat.aale při 40Mhz to je 150Mbps (o malinko vic než 2násobek)

A platí že máš 1streamový, jelikož 2streamový by byl 144. 2stream+40Mhz by byl 300.

Prostě tam máš lowend dongl

Ať žije dedukce