Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xiaomi redmi 6A nastavení vyzvánění

Zdravím
Možná to sem nepatří ale zeptám se ,mám Xiaomi redmi 6A a potřeboval bych na některé kontakty připojit vyzváněcí tony, na netu je mnoho návodů podle kterých jsem to zkoušel jak to udělat ale mě to nejde nebo dělám něco špatně nebo co :-/ díky

Proč nehledáš? Mrkni sem https://www.miuios.cz/ruzna-vyzvaneni-na-ruzne-kontakty-12105
Co děláš špatně asi nikdo netuší. Snad jen. Najeď na kontakt, který máš v seznamu, otevři volby a vyber vyzváněcí tón. Tohle jde snad v každém mobilu.
Je tam položka "přiřadit tón ke kontaktu" nebo podobně.