Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkoupeny notebook z prace

Zdravím. Z prace jsem za ,,levňocha,, odkoupila notebook Dell latitude 5550. Po zapnutí na me z černé obrazovky koukaly asi 3 věty. První obsahovala F1, druhá F2 a třetí F5. Nevíte někdo jak to ti IT pracovníci dělají? Zdá je pořád někde na disku operační systém a kde ho můžu najít k instalaci? Nebo musím pořídit nový Windows a instalovat třeba přes flashku?

firmy pouzivaji vlastni mnozstevni licence, ktere nejsou urcene pro domaci zakazniky. nejspis tam zadny system neni, objevuje se jen vyzva pro vlez do uefi/biosu.

system jde stahnout od ms, rufusem vytvorit instalacni flashku, licence jde poridit v ruznych vyhodnych softwarech nebo mene seriozni aukro.

instalace systemu se spravnymi ovladaci se da zvladnout.