Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přepálení souborů..

Dobrý den,nahrála jsem si z Youtube parádní videa do Realplayeru a chtěla bych si je nějak vypálit na DVD abych je mohla ukázat mamce..Ta má doma jenom DVD mechaniku..::)Poraďte,díky..:puff:PS:Píše mi to v Realu"Burn dvd",ale když tam dám DVD tak mi to píše že to má malou kapacitu..Nevím..

To záleží co mamce to DVD umí přehrát
----
Stáhlá videa jsou ve flv. Pokud ten DVD přehrávač umí přehrát "divx" převedl bych to v programu Avidemux na AVI (video MPEG-4 ASP (lavc), audio MP3) - což je standardka, které přehrávače umí.

Jestli je to nějaký muzeiní kousek - Udělal bych z videí DVD Video - třeba v programu DVD Flick.

No jo,ale mně nejdou videa vůbec vyndat z toho Realplayeru...Stáhla jsem si ten Avidemux,ale u Realplayeru mi to ukazuje příponu ink. a nechce mi to natáhnout do toho Avidemuxu..Tak já nevím...Když kliknu na Realplayeru na Burn DVD,tak mně to nasměruje na stránku kde si musím koupit upgrade na DVDBurner..3-[3-[No nic...Nějakej jinej nápad na to jak a čím si stáhnout videa z Youtube a pak si je vypálit na DVD???Jsem v koncích...