Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohnuty Monitor/TV

Ahoj, jaké jsou vaše zkušenosti s prohnutým monitorem k pc a nebo s prohnutou TV?

Určitě to je individuální,ale rád bych si přečetl názory,zda jste si rychle zvykli,nebo ne. Zda je to pro většinu lepší,nebo horší.
Především při sledování a nebo hraní sportovních udalostí/her.

Pokud někdo má zkušenosti s hraním fotbalu na takovém monitoru, tak by mě zajímalo, zda to není nepřirozené co se týče pohybu mice :-)

ja mám prehnuty 38" monitor a zvykol som si naň veľmi rýchlo. Je skvely ako na homeoffice tak aj na filmy a hry. Televíziu už doma ani nezapínam, preto že je to len samá reklama.
Vždy vo voľno čase si naň zahram forzu horizon 5 alebo Dying Light 2 pre uvolnenie a večer si pustím na ňom film. Ked sa naň pozerám z 1,2metra tak mi už ani nepripadá že je ohnutý.