Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ventilátory 120x120 a 140x140

Noctua NF-A14 PWM ten je 140x140.
Noctua NF-A12x25-PWM Tady ten patří prej k nejlepším.
Noctua NF-S12A PWM
Noctua NF-S12A FLX
Noctua NF-P12 redux-1700 PWM
Znáte ještě nějaké lepší?
Ještě se dívám že i Arctic P12 Max, 120mm má celkem dobré ventilátory.
Díky

Tak konečně nastaveno i samovolné zapnutí v biosu. Se to pořád samo zapínalo, když byl zdroj pod napětím. I q led kod vypnutý na teploty cpu. Pořád se to střídalo a já si říkam co to je. Mám jen otázku je možné aby stará verze windows 10 způsobovala zamrzávání a nenačtení win po vypnutí pc? Pač když sem chtěl instalovat drivery atd. chce to verzi 22H2.
Stará instalačka jen 1607. Je to tím, že tam ješte nebyl cpu podporován. U nové verze už to nedělá.