Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování

Ahoj, koupila jsem si tento pc.

https://www.mall.cz/herni-pc/lenovo-legion-t5-26iob6-90rt00w5mk

Chtěla bych vědět,znát co je to přetaktování a v čem je to lepší.
Výhody a nevýhody.

Popřípadě,jak se to přetaktování dělá.
V popisu píšou:
Legion Legion T5 disponuje 11. generací vysoce výkonného procesoru Intel Core i5, který můžete rovnou i přetaktovat pro optimání požitek z vašich oblíbených počítačových her.

Děkuji.

Jsme rádi žes konečně koupila a relativně slušně výkonný. A vlastně super že to není notebook. Rada zní jednoduše - nepřetaktovávat, nepřepastovávat chladiče, nečistit počítač a registry a nezasrat několika antiviry najednou. Hrej a nezkoumej teploty a užívej.