Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kamery - ako dostat obraz cez mobilnu siet do PC?

Zdravim, neviem ci je to vhodna poradna pre moju otazku, ale skusim.
Kolega ma taky problem, ze potrebuje dostat obraz kamier cez mobilnu siet (router) do pocitaca, kamery su znacky geovision, bud do nvr alebo priamo do pc, cez anteny sa to riesit neda, lebo je tam privela stromov.
Za kazdu radu budem vdacny.

Změna hloupého předmětu, původně: Kamery (host)

No to je jedine riešenie, kablom je to zopar km, jedine routrom je moznost preniest obraz na urcite miesto, len to nejde...

už jsem ti to psal: spočítej si počet kamer, pronásob si to průměrným bitratem a vyjde ti jakou linku potřebuješ. A ne, nic jako LTE apod. které nemá garantovánu přenosovou rychlost, to neřeší.

Řešení je dvojí (až trojí):
1. jak psal správně Fleg, ke kamerám pořídit NVR, pak je jedno jakou rychlostí se budeš k záznamu připojovat, protože ten se odehraje lokálně na NVR a "čumendu" obstará NVR klient
2. vybudovat spolehlivý a kapacitně dostatečný PtP spoj. Kromě wifi spoje se nabízí např. optika (je dnes už poměrně levná), pokud existuje možnost kabel položit v rámci vlastního pozemku nebo v rámci domluvy se sousedy.
3. nechat si zbudovat datový okruh někým, kdo to umí a má v okolí infrastrukturu. To může být třeba i ta "wifi" která bude směrována přes nějaký centrální bod.