Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop + 3 monitory (💻 + 🖥️🖥️🖥️)

Ahojte PC experti!
Chcel by som vas poprosit o vas fundovany nazor. :-)

Chcel by som expandnut svoj sucastny setup (Laptop + 2 monitory) na Laptop + 3 monitory: 💻 + 🖥️🖥️🖥️

Hladal som cenovo dostupny HUB a nasiel som tento ktory by to mal umoznovat.
V popise vsak ma jednu podmienku❗: "Only DP1.4 or RTX2060 Graphics Card and above can support triple display at the same."

Ja mam pracovny PC (HP EliteBook 840 G7, IntelCore i5 1.7 GHz[8 CPUs], 16GB RAM)
ktory ma takuto grafiku: Intel(R) UHD Graphics
...ktora since momentalne zvlada 2 externe monitory, ale bojim sa ze 3 uz bude pre nu moc.

A tu je ten moment kedy by som potreboval vasu radu: Ci by to ta grafika zvladla, alebo ake dalsie moznosti mi ostavaju.
Dakujem vopered za vase fundovane odpovede 🙏🏻

Este uvediem:
- monitory mam momentalne 2x 24'' Philips 243S a planujem prikupit este jeden ak budem mat istotu, ze to tento moj pracovny PC zvladne.:-D
- nejde mi o ziadne 4K zazitky len cislo produktivitu, takze momentalne rozlisenie (1920x1080) mi uplne postacuje.

vygoogli si pocet podporovanych monotorov na zaklade svojho presneho modelu cpu na intel ark stranke.
Necakal by som zazraky od toho intel zobrazovatka.
Vseobecne byva s tymto problem, ze ludia chcu navesat XY monitorov na chudaka intel zobrazovatko.
Kolega v praci mal problem s dvoma monitormi cez USB-C dokovacku.

Bud ti sem odpovie niekto, kto prave podobny setup (model ntb, dokovacky, monitorov, kablov, atd.) pouziva (miziva sanca na akomkolvek fore) alebo musis skusat ty sam.

Dakujem velmi pekne za reakciu!
Pravdaze googlil som hned zaciatku, ale nikde som sa k odpovedi nedopracoval, tak som napisal sem na forum.

Skusil som tu stranku, ktoru spominas a podla typu a generacie mojho procesoru (i5-10310U) som nasiel tuto podstranku:
https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/201892/intel-core-i510310u-processor-6m-cache-up-to-4-40-ghz.html

V sekcii "Processor Graphics" sa uvadza "# of Displays Supported = 3"
co mi dava aku taku nadej ze by to hadam mohlo fungovat pri tom "normalnom" rozliseni 1920x1080

mobilní nvidia (ale s muxem, který už dávno není standardní věc), nebo rovnou zahodit intel a pořídit lepší AMD (s potřebnou adekvátní portovou výbavou, což je sám o sobě platinum quest), které takové problémy nemá.