Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INtel 82801EB ICH5 - AC 97 Audio Controller (A-2/A-3)

Dobry den potřeboval bych odkaz na stahnutí zvukove karty everest mi píše toto už ji hledám týden a pořad nic děkuji za rady na mejl f.kukyn@seznam.cz kouknu i sem jestli někdo poradi budu rad

Počítač:
Operační systém Microsoft Windows XP Professional
Service Pack OS Service Pack 1
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Jméno počítače KOKOSKA
Jméno uživatele Pája

Základní deska:
CPU typ Intel Celeron D 320, 2400 MHz (18 x 133)
Název základní desky Asus P4P800-MX (3 PCI, 4 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
Čipová sada základní desky Intel Morgan Hill i865GV
Pracovní paměť 502 MB (PC3200 DDR SDRAM)
BIOS Typ AMI (06/11/04)
Komunikační porty (COM a LPT) Komunikační port (COM1)
Komunikační porty (COM a LPT) Port ECP tiskárny (LPT1)

Zobrazení:
Grafická karta Intel(R) 82865G Graphics Controller (96 MB)
3D-akcelerátor Intel Extreme Graphics 2
Monitor ADI MicroScan P40 [15" CRT] (943L00324624)

Multimédia:
Zvuková karta Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]

zvuk pořad nejde když chci instalovat kliknu na to SoundMax partt1.exe a napíše to hned v aplikaci soundmax part1.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít omlouváme se za vzniklé potíže odeslat zpravu o chybáach a nebo neodesilat to jsou možnosti takže potřebuji jinou fintu

Všechny podstatný linky ti už napsal nononot.
Nejdřív aktualizaci chipsetu: Intel 865 Chipset Family Drivers - stáhni možnost 2. - INF update utility. Ještě budeš muset potvrdit licenci, tak se to nedá linknout přímo.
Zbytek je hned na prvním linku od nononot. Zvukovka je kupodivu pod Audio, musíš stáhnout tři soubory pro Windows XP. Rozbalit, nainstalovat.
Grafika je pod VGA. Jeden soubor. Samozřejmě vybírat pro WinXP
Jestli ti tenhle popis nestačí, tak se řiď tím, co napsal Joseph.