Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s DNS?

Zdravim poradnu!
Prosim Vas,muj problem spociva v tom,ze provider mi nastavil IP,vychodi branu,masku,i DNS rucne.Kdyz jsem ovsem chtel napojit notase jinde na net,nez doma,tak jsem musel dat v nastaveni PROTOKOLU SITE INTERNETU na AUTOMATICKY..(jinak mne to nepripojilo)Chci se zeptat,jde to udelat i jinak,nebo to musim prestavovat,kdyz se pripojim na jinou sit?
Jinak,OS je VISTA HP SP1..
Dekuji za rady..

Pokud jednu síť máš automaticky z DHCP a druhou napevno zadanou, můžeš to udělat takhle: IP a ost. věco vč. DNS dáš automaticky a jakmile to uděláš, objeví se ti nová záložka-alternativní konfigurace. Do té záložky vyplníš údaje pro tu síť u které to zadáváš manuálně. Funguje to bez problémů jak v XP tak ve Vistě a nepotřebujewš k tomu žádnou další pomůcku.