Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pridanie SSD disku do notebooku

Zdravim radci,

mam tu starsi notebook,rad by som ho ozivil pre deti,/je pomalsi/.ma 320GB HDD,chcel by som tam dat SSD disk,
len neviem aky tam pasuje,respektive ci si mozem nechat aj tento/a pridat SSD/.som cital ze tam mozem dat aj nejaky maly ssd,NVMe daco,ale moc sa tomu nerozumiem,preto sa pytam.Notebook je HP 450G2,I3 5005U,4GB Ram DDR3,HD5500.

diky za rady.

Diky za rady.mozem tam dat m2 2242,je tam volny ten slot,ake su dobre?,dal by som tam system.este mam aj jeden volny slot na ram,dokupim este jednu Samsung 1600MHz,8Gb to uz by sa dalo daco pohrat,aspon hry do roku 2016,na tej HD grafike sa daju spustit hry celkom fajn,samozrejme na low,som pozeral nejake video.