Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone Xs výměna baterky

Dobrý den, neumíte mi někdo poradit ohledně přetočeného šroubu ? Snažil jsem se vyměnit baterku a vyhořel jsem na šroubku číslo 12. podle video návodu ktery je zde watch Čas 2:13 . Mám na to dva šroubováky a ani jeden se nechytne, myslím že je to přetočené viz foto a nevím co dál, poradí někdo prosím ? Zkoušel jsem i trochu lepidla na 30 minut sroubovák ve vnitř jestli se to chytne a nic .

ten šroubek je totálně ožižlaný, pokud nepomohl trik s lepidlem, tak je konec.
Jediná cesta kromě výše uvedeného bude vypilovat do něj drážku a pak zkusit normální plochý šroubovák. Pozor ale na piliny, doporučuju pilovat s magnetem. Druhá varianta je vypilovat plošky na kleštičky.