Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jejda, píše Debian po aktualizaci

Zdar,

viz příloha.

Provedl jsem běžnou aktualizaci, už to nenaběhlo. Místo přihlašovací obrazovky je to v příloze.

Prý má dost problémů GDM a tyhle věci většinou způsobuje. Tak jsem z konzole nainstaloval SDDM, abych se nějak do systému dostal, ale ten teda naběhne, dám přihlásit, problikne obrazovka a je tam znovu ta přihlašovací. Co s tím, netušim.

To by nepomohlo, podle všeho problematické jsou GDM + Wayland a to je výchozí i ve Fedoře. Ikdyž teda nejede mi ani SDDM a podle toho, co jsem našel, tak problém SDDM + Wayland je na stejné úrovni. Tudíž se problémům nutně nemusíš vyhnout ani s KDE, které tam taháš. Zkusim tam prsknout ten Debian 12 a jestli bude padat i ten, tak prostě už na to kašlu. Stejně už je jasné, že budu pokračovat na Windows, teda že po desítkách budu dávat jedenáctky. Já prostě těch problémů na linuxu nemám zapotřebí.